آکادمی بین المللی استاد مژده سلیمی

mozhdesalimi.com

شخصی سازی شده جهت فروش محتوای آموزشی و خدمات کلینیکی

سایت آکادمی بین المللی و کلینیک استاد مژده سلیمی، سایتی دو منظوره جهت آموزش فنی و حرفه ای مراقبت از پوست و همچنین پرزنت و ارائه خدمات مراقبت از پوست و نوبت دهی اینترنتی می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های سایت آموزشگاهی، قابلیت فروش دوره های آموزشی، ایجاد پروفایل کاربری با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات دانشجویان و نمایش دوره های خریداری شده توسط آن ها در پروفایل و سهولت ارتباط با مربی دوره می باشد که تماما در این سایت گنجانده شده است.

از جمله ویژگی های بارز سایت آکادمی و کلینیک استاد مژده سلیمی، قابلیت پرزنت و فروش خدمات کلینیکی نیز می باشد که این آیتم ها هیچ گونه تداخل نمایشی با محتوای آموزشی نداشته و به صورت جداگانه نمایش داده می شوند که همگی داخل مگامنو ای حرفه ای گنجانده شده اند.

علاوه بر موارد فوق به منظور صدور و ایجاد قابلیت دانلود گواهی نامه های دانشجویان اقدام به برنامه نویسی و پیاده سازی بخش مجزایی تحت عنوان “همراهان ما” کردیم که مدیر سایت بتواند با وارد کردن اطلاعات دانشجویان و همچنین ورود مشخصات گواهی نامه از قبیل، نام، تاریخ صدور و امتیاز اقدام به صدور و ثبت گواهی نامه به صورت تصویری واضح در پروفایل دانشجویان نماید. با وجود این برنامه دانشجویان می توانند در هر ساعت و مکانی با وارد کردن نام و نام خانوادگی یا کد ملی به صفحه مربوط به خود رفته و گواهی نامه های خود را دانلود و مشاهده نمایند.

جهت جلوگیری از سوء استفاده و افزایش امنیت برنامه نیز از کپچا گوگل ورژن 3 که جدیدترین ورژن کپچا گوگل می باشد بهره برده ایم که به طور نامحسوس و بدون نیاز به پاسخ امنیتی از برنامه محافظت می کند.

سایت فوق الذکر با اسکریپت محبوب و قدرتمند وردپرس و همچنین بخش همراهان ما نیز به صورت اختصاصی با زبان PHP و فریم ورک قدرتمند لاراول کدنویسی شده است.

ارتباط با ما و دریافت مشاوره رایگان

موارد مشابه
فیلتر نمونه کار ها
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر