درباره ما
درباره ما

درباره شرکت بین المللی دیجیتال مارکتینگ اینفینیتی با مدیریت آرمین قلی زاده  ، ورود پرقدرت کسب و کار ها به فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ در سطح بین المللی.

ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ – طراحی و مدیریت انواع وبسایت – مدیریت درگاه های سوشال مدیا

طراحی سایت و طراحی پیج اینفینیتی ارائه دهنده خدمات پیام انبوه اینفینیتی، شرکت دیجیتال مارکتینگ فعال در ایران، تهران، هلند، ترکیه و کانادا.

توسعه کسب و کار ها با ارائه استراتژی های دیجیتال مارکتینگ در اینفینیتی دیجیتال مارکتینگ

 ما در شرکت بین المللی دیجیتال مارکتینگ اینفینیتی، جهت ورود پرقدرت کسب و کار ها به فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ در سطح بین المللی ، سبد کاملی از خدمات را آماده کرده ایم.

به طوری که ذهن مدیران کسب و کارها را از حوزه فضای مجازی آزاد کرده و سکان حضور در فضای وب را خود به دست می گیریم. در نتیجه کسب و  کار ها از کمک اشخاص ثالث برای دریافت خدمات در رابطه با حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ بی نیاز خواهند شد.

با توجه به خدمت رسانی و جامعه هدف بین المللی ما، کلیه کسب و کار ها می توانند اقدام به توسعه و تقویت بازار خود در هر کجای دنیا نمایند.

ویژگی خدمات infinity digital marketing
دریافت مشاوره رایگان

قبل از انتخاب و شروع همکاری از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

کافی است در فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنیم. 

infinity digital marketing

افتخار ما ارائه مشاوره رایگان به شما جهت حضوری پررنگ تر در فضای مجازی است.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره کافی است اینجا کلیک کنید و با ما ارتباط برقرار نمایید.

کمی بیش تر درباره ما

کیفیت استثنایی

طبق تعریف استاندارد ISO 9001 ، کیفیت را می توان به میزان برآورده شدن نیازها و الزاماتی که توسط مشتری بیان می شود دانست.

اما با توجه به نوظهور بودن دیجیتال مارکتینگ در دنیا و علی الخصوص کشور ایران، ممکن است مشتریان در ارائه نیاز های خود با مشکل مواجه شوند. پس می توان گفت این تعریف از کیفیت کمی از تعریفی که ما از کیفیت داریم فاصله داشته باشد.

بنابر نظر ما در شرکت بین المللی اینفینیتی دیجیتال مارکتینگ کیفیت به معنی برآورده شدن نیازها و الزاماتی که توسط مشتری بیان می شود و هم چنین نیازهایی که توسط مسئولین و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در مجموعه اینفینیتی مارکتینگ بنابر جنس و نوع بیزینس هر مشتری نیاز سنجی شده است تعریف می شود. ما این نوع از کیفیت را کیفیت استثنایی می نامیم.

قیمت های مناسب

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ اینفینیتی خدمات متنوعی ارائه می دهیم، به طوری که مشتریان ما فارغ از  جستجو درباره ما جهت احصا سایر نیازهای موازی با دیجیتال مارکتینگ به امور مهم تر مجموعه خود خواهند پرداخت. بنابراین می توان گفت انعقاد و پرداخت هزینه یک قرارداد به مراتب از برگزاری جلسات، انتخاب نیرو، انعقاد و پرداخت هزینه قرارداد با سایر ارائه دهنده ها به صرفه تر خواهد بود.

به عنوان مثال  خدمات دپارتمان طراحی سایت اینفینیتی  و دپارتمان طراحی پیج اینفینیتی به صورت مکمل و یکپارچه خدمات رسانی می نمایند که نهایتا این هماهنگی در بازدید و دیده شدن سایت و پیج هدف اثر گذار  بوده و مشتری از هماهنگی و پیگیری جداگانه هر دپارتمان بی نیاز خواهد بود.

رونق کسب و کار
پشتیبانی اینفینیتی

کار ما در شرکت بین المللی بازاریابی دیجیتال اینفینیتی با تحویل پروژه به مشتریان به اتمام نمی رسد بلکه یکی از مهم ترین و تخصصی ترین امور در  حوزه دیجیتال مارکتینگ حرفه ای ، پشتیبانی از خدمات ارائه شده می باشد. 

خدماتی و مواردی همچون بروزرسانی و به عبارتی دقیق تر بروز نگه داشتن سایت، حفظ و ارتقاء امنیت سایت، پاسخ گویی و راهنمایی نسبت به مشکلات بوجود آمده، رفع باگ در اثر بروزرسانی، پاسخ گویی به کاربران، مدیریت تیم تولید محتوا، بررسی دائمی کنسول سرچ گوگل و رفع خطاهای به وجود آمده در اثر بروزرسانی های گوگل، پشتیبانی بازدید کنندگان پیج و پشتیبانی از جزئی ترین خدمات ارائه شده در پکیج کامل خدمات دیجیتال مارکتینگ اینفینیتی  گنجانده شده است تا دغدغه مشتریان ما رفع گردد.

مدیریت عامل آژانس دیجیتال مارکتینگ اینفینیتی

آقای مهندس آرمین قلی زاده
درباره ما

آیا می دانیدچند درصد کسب و کارهای داخل کشور ایران تابه حال حرکت خود را در مسیر دیجیتال مارکتینگ شروع کرده اند؟

آیا می دانید مردم به طور متوسط چند ساعت از زمان خود را در فضای مجازی سپری می کنند؟ 

آیا این نسبت را با سایر ابزار های ارتباطی از قبیل تلویزیون، رادیو، روزنامه، مجله و … در دوره های مختلف مقایسه کرده اید؟

در عصر حاضر و با وجود توسعه روز افزون زیرساخت های فضای مجازی و ظهور پلتفرم هایی مثل اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و … نیاز مبرم سرمایه گذاری و حضور کسب و کارها در این پلتفرم ها بیش از پیش احساس می شود.

من آرمین قلی زاده بنیان گذار و مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ بین المللی اینفینیتی به همراه تیم مجرب و متخصص در تمام حوزه های دیجیتال مارکتینگ برای حضور قدرتمند شما در این فضا تلاش می کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اینفینیتی مارکتینگ با ما تماس برقرار نمایید.

مشتاقانه منتظر شروع همکاری با شما هستیم…