خدمات دیجیتال مارکتینگ

در رابطه با دیجیتال مارکتینگ تعاریف بسیاری در منابع چاپ شده و سطح وب شده است، اما به صورت کلی، دیجیتال مارکتینگ را می توان بازاریابی برای محصولات و خدمات بوسیله هرنوع دستگاه و ابزار الکترونیکی تعریف کرد.

امروزه اکثر افراد، زمان زیادی را در فضای مجازی سپری می کنند، حتی گاهی اوقات بیش تر از این که در فضای حقیقی مشغول گذراندن اوقات خود باشیم، بوسیله تلفن همراه یا رایانه خود به گشت و گذار در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می پردازیم.

توضیح فوق اهمیت حضور در فضای مجازی را برای کسب و کارها نشان می دهد. اگر بخواهیم فروش در فضای حقیقی را با فضای مجازی مقایسه کنیم، میتوانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

محدودیت زمان

فروش در فروشگاه به صورت سنتی، میزان بسیار زیادی به زمان بستگی دارد. به طوری که اگر در زمان پیک فروش در روز به دلیل عواملی چون کسالت، مشغله و غیره حضور فعالی در محیط فروشگاه نداشته باشید، مسلما میزان زیادی متحمل کاهش فروش خواهید شد. این درحالی است که، فروش در فضای مجازی به زمان بستگی ندارد و کسب و کارها در هر زمان در روز، هفته و ماه می توانند فروش داشته باشند.

نیاز به فروشنده

میزان فروش در فروشگاه ارتباط مستقیم با قدرت فروشنده دارد و در صورت این که فروشنده نتواند به درستی در رابطه با محصولات توضیح دهد و خریدار را توجیه کند، نمی تواند موفق به فروش شود. این درحالی است که در فروشگاه مجازی، کافی است تنها یک بار به پرزنت و توضیح محصول پرداخته شود و پس از آن کاربران تنها با دیدن توضیحات ، تصویر یا کلیپ معرفی محصول نسبت به خرید آن اقدام می کنند.

دیجیتال مارکتینگ

هزینه

به طور کلی افراد برای راه اندازی یک کسب و کار به روش سنتی می بایست برای مواردی همچون اجاره مکان، خرید لوازم و اثاثیه، استخدام پرسنل، تامین محصولات و زیباسازی مکان هزینه صرف کرد. اما برای راه اندازی کسب و کار به صورت مجازی فقط می بایست برای اجاره هاست، دامنه و طراحی سایت یا شبکه اجتماعی ، تامین محصولات یا خدمات و تبلیغات هزینه نمود که در مقایسه با هزینه های احداث کسب و کار به روش سنتی بسیار ناچیز است.

محدودیت مکان

کسب و کار در روش سنتی محدودیت مکانی دارد، به عنوان مثال، یک مرکز فروش یا آژانس خدماتی، تنها می تواند به محدوده و منطقه نزدیک به محل خود فروش داشته باشد، اگر بسیار شناخته شده باشد هم می تواند فروشی در سطح شهر داشته باشد. اما در دیجیتال مارکتینگ جامعه مخاطب کسب و کار شما به هم محله ای ها و یا همشهریان خلاصه نمی شود و یک سکب و کار در صورت برنامه ریزی درست و رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ می تواند حتی فروشی در سطح دنیا داشته باشد.

کمی بیش تر از دیجیتال مارکتینگ

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ برای پیشبرد اهداف خود باید از تمام ابزارهای موجود که در بستر دنیای دیجیتال فعالیت می کنند جهت ایجاد استراتژی دیجتال مارکتینگ  استفاده نماید. از جمله این ابزار ها می توان به انواع موبایل و کامپیوتر اشاره کرد که در بسترهایی مثل اینترنت، اپلیکیشن، واقعیت افزوده و غیره فعال هستند.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

در زیر به چند نمونه از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال اشاره شده است که هرکدام به نوبه ی خود ظرفیت بالایی در بازاریابی دیجیتال ایجاد می کنند:

– بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) که با مهندسی محتوای تولید شده و قراردادن کلمات کلیدی هدف باعث افزایش ترافیک سایت می شود.

– تبلیغات کلیکی (PPC) که با پرداخت هزینه در ازای کلیک روی تبلیغات بنری موجود در سایت هدف انجام می شود.

– اینفلوئنسر مارکتینگ یا به بیان راحت تر می توان گفت نوعی بازاریابی دیجیتال که به کمک افراد تاثیر گذار و معروف به وقوع می پیوندد. تمرکز این نوع از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بیش تر بر روی شبکه های احتماعی است و این نوع از تبلیغات نسبت به نوع هر اینفلوئنسر و حوزه فعالیت وی بازدهی متغیری را دارد و در صورت انتخاب درست اینفلوئنسر هدف می تواند تاثیر چشم گیری در نتایج و اهداف دیجیتال مارکتینگ داشته باشد.

ما در شرکت بین المللی دیجیتال مارکتینگ اینفینیتی با جذب تعداد زیادی از اینفلوئنسر های فعال در حوزه های مختلف سرمایه گذاری خوبی در بخش همراهان خود کرده ایم. به طوری که می توان با نسبت بالایی تبلیغ را به کاربران هدف نمایش داد.

– واتساپ مارکتینگ یا تبلیغات انبوه در پیام رسان واتساپ که بازدهی بسیار بالا و بیش تری نسبت به ارسال پیام انبوه دارد. در این نوع از بازاریابی دیجیتال می توان گفت تقریبا صد درصد تبلیغات به مخاطب هدف تحویل داده می شود و حدود 80 درصد بازدید توسط مخاطبان هدف اتفاق می افتد.

دریافت اطلاعات بیش تر از واتساپ مارکتینگ

با توجه به توضیحات فوق، این نیاز باید توسط هر کسب و کاری که تمایل به فروش بیش تر و همچنین بیش تر دیده شدن داشته باشد شناسایی شود.

شما نیز در صورت تمایل به مواجهه کسب و کار خود با فضای مجازی و حضور قدرتمند خود در آن می توانید از مشاوره رایگان ما بهره ببرید و گام های خود را جهت رسیدن به این هدف به صورت صحیح بردارید.

دیجیتال مارکتینگ
- تبلیفالت گوگل ادوردز
- تبلیغات کلیکی
- ایمیل مارکتینگ
- تبلیغات گسترده بین‌المللی
- تبلیغات گسترده داخل کشور موردنظر
- ساخت کلیپ تبلیغاتی
- تبلیغات بک لینک و ریپورتاژ
- ساخت موشن های تبلیغاتی
اینجا کلیک کنید
طراحی و مدیریت وبسایت
- طراحی و پیاده سازی انواع سایت و cms
- طراحی و پیاده سازی اسکریپت اختصاصی
- بهینه سازی و ارتقا سئو سایت
- ترجمه وبسایت (وبسایت چند زبانه)
- مدیریت وبسایت
- نگارش مقالات اختصاصی برای بهبود سئو
- بهبود سرعت و بهینه سازی
- افزایش امنیت
اینجا کلیک کنید
خدمات شبکه های اجتماعی (سوشال مدیا)
- مدیریت درگاه های سوشال مدیا
- جذب فالور و مخاطب
- فعالسازی درگاه های سوشال مدیا
- تولیدات محتوایی هدفمند سوشال مدیا
- طراحی محتوای گرافیکی
- تولید لوگو موشن اختصاصی
- تولید استارتر استاندارد کلیپ ها
- تولید اندینگ استاندارد کلیپ ها
- تولید موزیک اختصاصی لوگو موشن برند
- تولید کلیپ به زبان های مختلف
اینجا کلیک کنید
مشاوره رایگان دریافت کنید

قبل از انتخاب و شروع همکاری از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

کافی است در فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنیم. 

ارتباط با ما